Create your blog and photo album with postbit
Create your blog and photo album

Create new post

Content:

Upload a picture:
Tags (keywords separated by comma)

Save Cancel
bloggerwritterf:   Followers: 0 ; Following: 0

Explore bloggerwritterf's photo albums:
Photos from posts (35)

Hammaste valgendamine - Kas see on õige Teie jaoks?Hammaste valgendamine on saanud tabamuse Gen-Xers, Baby põlvkond ja teismelised. See võib juhtida tähelepanu oma naeratus, sind ennast paremini tundma ennast ja isegi teile rohkem nooruslik välimus. Kui teil on skeptilised valgendamine ravi või on proovinud ja pettunud üle leti tooteid, võib see teave olla kasulik teile, kui soovite ikkagi on valgemad hambad.

Miks ma ei saa Minu hambad valged?

For starterid, mitte igaühe hambad olid sama tooni sündi. See on oluline teada, kui sa seda võrrelda oma tulemusi kellegi tulemusi. Sa ilmselt ka teada, et toit, mida me sööme, mida me juua või suitsetamine võib põhjustada meie hambad tumedamaks aja jooksul. Aga muud tegurid - haigust, ravimeid, keskkond - võib põhjustada ka värvimuutus. Kui teie ema teatud tüüpi antibiootikumid raseduse või imetamise ajal, hambaid võis muuta värvi tõttu. Kui lapsed võtavad teatud antibiootikumid - näiteks need, tetratsükliini - ajal jäävhammaste arenevad, sarnane värvimuutus võib tekkida.

Mis kodus hammaste valgendamine Valikud on olemas?

Kodus võimalused hõlmavad üle leti tooteid kui ka tooteid, mida saab loobuda hambaarst. Üks lihtsamaid ja lihtsamaid hammaste valgendamise lähenemisviise saab proovida valgendamine hambapastades. Kuid samas on neil eriline keemilise või polituuridega, mis aitavad eemaldada plekke hambaemaili, nad ei kavatse hammaste valgendamine muuta loomulikku värvi hambaid. Kindlasti otsida ADA Seal vastuvõtmisdokumentidest muutes oma hambapasta valik. ADA veebileht pakub lookup tööriist, mis aitab teil leida kinnitatud tooteid valgendamine. Paljud inimesed ei ole rahul saavutatud tulemused valgendamine hambapasta ja tahavad ikka valgemad hambad.

Teised kodus meetodeid kasutada pleegitamine lahendusi, mis on peroksiidi baasil ühendid, mille tugevused. Pleegitusaine kas tegemist on ribadeks, et te rakendate hambaid või kasutamisel kohaldatakse plaate, mis sobivad üle oma hambad. Lähen hambaarsti juurde kodus valgendamine ravi programm võimaldab hambaarsti pakkuda custom paigaldatud mouthguard / plaat, mis sobib oma suu ja hambad, seda parem. At-kodus hammaste valgendamiseks tooteid kasutatakse üldiselt intervallidega 1-2 nädalat - mõnikord üks või kaks korda päevas, mõnikord üleöö. Mõned inimesed kogevad hamba tundlikkus või ärritust suulise kudede (eriti igemed), kui neid tooteid kasutatakse. Korralikult paigaldatud salve / mouthguard hambaarstilt võib vähendada tõenäosust suulise kudede ärritust.

Akadeemia Hambaravi pakub mõned informatiivne viiteid seoses kasutamise pleegitusained kodus oma kodulehel. Üks kõige olulisem on, et ei kasuta valgendamine tooteid, kui teil on lagunemine, parodondi haigus või ülitundlikkus. Regulaarne hambaarsti eksami aitab teil kindlaks teha, et. Õige nende toodete kasutamine on tähtis. Mõned inimesed lahkuvad hammaste valgendamise ained on hambad liiga pikk ja leiavad, et nende hambad on valged, kuid väga ebaloomulik välimus. Teised kasutavad üle leti tooteid ja on rahul määral valgendamine, või et ainult esimesed hambad mida valgendada.

Aga valgendamine ravi?

Kaks peamist põhjust, et paljud inimesed valida in-office hammaste valgendamine on 1) valgemad hambad ja 2) kiiremini tulemusi. Hambaarstid saab kasutada pleegitamisel lahendusi, mis on tugevam kui ohutu, kodus võimalusi. Nii nagu tulemuste hammaste valgendamine lahendusi käibesse võib mõjutada kasutaja hoolikust järgmistes suundades, tulemused valgendamine võib mõjutada hambaarsti pakkuda ravi. Ükskõik kui kogenud ja tähelepanelik hambaarst on, on aegu, kui hamba valgendamine üksi ei paku tulemusi sa loota. Mõne hambad, spoonid või kosmeetilise hambaravi lähenemisviise tuleb kasutada koos valgendamine. Tegelikult valgendamine ümbritseva hambad võivad tegelikult juhib tähelepanu probleemsetele hambad - veel üks põhjus, konsulteerida oma hambaarstiga enne kui otsustada kodustele, üle leti hammaste valgendamine süsteemi.

Post by bloggerwritterf (2017-02-16 07:19)

Tags: hammaste valgendamine

Post your comment:

Name: Email: Site:


| Explore users | New posts | Create your blog | Create your photo album |
| About Postbit | Our blog | Terms of use | Contact Postbit |


Copyright © 2019 - postbit.com